O NAS - Centrum Okien - Twoje okna na świat

     
Title
Przejdź do treści

O NAS

Firma Centrum Okien funkcjonuje od 2000 roku w Bogatyni. Od początku działalności jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firmy Drutex, czołowego producenta okien i drzwi w Polsce i na świecie.

Specjalizujemy się w sprzedaży oraz montażu okien i drzwi pcv, drewnianych, aluminiowych, rolet i żaluzji zewnętrznych, bram garażowych, markiz oraz drzwi wewnątrzlokalowych.

Obsługujemy zarówno inwestorów indywidualnych, firmy i instytucje oraz duże inwestycje np. zamówienia wspólnot mieszkaniowych i administracji publicznej oraz firm budowlanych.  

Nasze mocne strony to przede wszystkim wieloletnie doświadczenie, wiedza praktyczna poparta wieloma realizacjami oraz tysiące zadowolonych klientów.

Głównym priorytetem naszych działań jest wysoka jakość świadczonych usług, krótkie terminy realizacji, profesjonalne doradztwo i pomoc w wyborze oferowanych produktów oraz rzetelność i uczciwość w relacjach z klientami.    

                                           

TRANSPORT GRATIS

Pomiar oraz wycenę wykonujemy zupełnie za darmo. Decydując się na nasze usługi, transport na terenie Bogatyni dostaniesz od nas bez dodatkowych kosztów.

OD IDEI DO REALIZACJI

Oferujemy indywidualne podejście do klienta, kompleksowość oferty, konkurencyjną cenę, krótki termin realizacji a także serwis gwarancyjny.
Zawsze działamy z myślą o Tobie i Twoim komforcie.

FACHOWE DORADZTWO

Masz pytania? Zadzwoń do nas
lub odwiedź nas w Bogatyni!

tel: +48 75 77 30 074
tel: +48 501 488 545
e-mail: cobog@wp.pl
CENTRUM OKIEN
Dariusz Andrzejewski
ul. Kościuszki 22
59-920 Bogatynia

Godziny otwarcia:
PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK: 9:00 - 17:00
SOBOTA: 9:00 - 13:00

Polityka prywatności
Copyright 2020 | Centrum Okien Dariusz Andrzejewski, Bogatynia - Twoje Okna Na Świat
Wróć do spisu treści